Małgorzata Wiśniewska – Łowigus

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Od dziecka byłam związana ze sportem. Fascynacja ludzkim ciałem i jego niesamowitymi możliwościami sprawiły, że wybrałam fizjoterapię. Doskonalenie się i zdobywanie nowych umiejętności w tej dziedzinie to dla mnie przyjemność. Od 6 lat prowadzę własny gabinet i nieustannie zdobywam doświadczenie zawodowe. Jestem również dyplomowanym dietetykiem, pomysł na rozwinięcie wiedzy w tym zakresie pojawił się bardzo szybko i przydaje się jako uzupełnienie terapii narządu ruchu. Praca jest moją największą pasją, którą dzielę się z innymi ucząc od ponad siedmiu lat kolejne pokolenia masażystów i fizjoterapeutów.
Staram się, aby świadczone przeze mnie usługi były na jak najwyższym poziomie dlatego wciąż podnoszę swoje kwalifikacje.  Swoje działania kieruję w  stronę  leczenia przyczyn dolegliwości, a nie tylko objawów. Moim celem jest również edukacja pacjenta w zakresie ergonomii codziennych czynności, pracy oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Zawsze powtarzam swoim pacjentom, że terapia jest skuteczna tylko wtedy, kiedy zrozumieją w pełni swój problem i będą współpracowali z terapeutą w osiąganiu zamierzonego celu.
W swojej praktyce wykorzystuje metody fizjoterapeutyczne: Kinesiology Taping, Taping rehabilitacyjny, PNF, MTG (masaż tkanek głębokich), Terapia metodą McKenzie, Terapia Manualana wg Cyriax’a, Terapia trzewna, Igłoterapia, Pinopresura, Terapia czaszkowo – krzyżowa.

 

Mateusz Sękowski

 

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Licencjonowany fizjoterapeuta oraz dyplomowany masażysta. Fizjoterapeuta pracujący z pacjentami oraz nauczyciel przedmiotów medycznych w szkołach policealnych.
W swojej praktyce wykorzystuje metody fizjoterapeutyczne: Kinesio Taping, PNF, MTG (masaż tkanek głębokich), Igłoterapia, Pinopresura, Terapia czaszkowo – krzyżowa.

 

Nasze dyplomy

Dyplomy